logo

دعوت به تظاهرات در اعتراض به سفر رییس دولت کودتا به کوپنهاگ

۲۰ دسامبر ۲۰۰۹
حامیان جنبش سبز لندن

چهار شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۸ - ۱۶ دسامبر ۲۰۰۹

هموطنان عزیز ‌
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، کودتای انتخاباتی دوره دهم ریاست جمهوری ایران را به همراه اتفاقات بعد از آن‌ منجمله سرکوب خونین مقاومت مسالمت آمیز مردم ایران را شدیدا محکوم کرده و خواستار پاسخگو بودن شخص رهبری نظام، آقای آیت‌الله خامنه‌ای می باشیم.
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، کودتای انتخاباتی ولی‌ فقیه، دولت احمدینژاد و جمعی‌ از فرماندهان سپاه پاسداران و سرکوب خونین مقاومت مردم ایران را شدیدا محکوم کرده و رهبری نظام را مسئول اصلی بحران پس از انتخابات میدانیم.
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، بر این باوریم که یگانه و تنها راه به مشروعیت شناخته شدن هر حکومت و نظام سیاسی در ایران، رای و نظر مردم ایران است و هر فرد ایرانی‌ فارغ از تعلقات قومی، جنسیتی، عقیدتی و مذهبی خود از حق و حقوق برابر برخوردار است.
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، بر این باوریم تنها نظامی که بتواند همزیستی‌ همهٔ گرایش‌های مختلف و متنوع سیاسی را در کشور تضمین کرده و با مشارکت همهٔ ایرانیان راه شکوفایی اقتصادی و تامین رفاه و نیازهای اساسی‌ شهروندان ایرانی‌ را تامین کرده باشد میتواند مورد تایید و اعتماد اکثریت مردم ایران قرار گیرد.
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، بر این باوریم که دولت بر آمده از کودتای انتخاباتی ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ که با سرکوب شدید و خشن تظاهرات و اعتراضات مسالمت آمیز مردم و همچنین موج دستگیری‌ها ، شکنجه، قتل و کشتار وسیع مردم مبارز و آزدیخواه ایران بر سر امور است، کوچکترین مشروعیت قانونی و مردمی در نزد اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران ندارد و در نتیجه نمیتواند و نباید به عنوان نماینده سیاسی مردم ایران در بین دولت‌های خارجی‌ و محافل بین‌المللی مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، بر این باور هستیم سفر اخیر آقای احمدی‌نژاد و هیأت همراه او به کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک برای شرکت در اجلاس سران کشورهای مختلف دنیا برای گفتگو و حل و فصل مسائل مربوط به محیط زیست و گرم شدن کرهٔ زمین نمی‌تواند مورد قبول و تایید مردم ایران قرار بگیرد، باید یاد آور شویم اصولا حکومتی که در داخل کشور ابتدایی‌ترین حقوق شهروندانش را پایمال کرده و کوچکترین صدای انتقاد و اعتراضی را با شدیدترین شیوه‌ها پاسخگوست نمیتواند در هیچ گفتگو و تبادل نظر در بین رهبران جهان در مورد مسائل و مشکلات که با موجودیت و سرنوشت زندگی‌ کلّ بشریت در کرهٔ زمین مطرح است مورد مشورت و تبادل نظر قرار گیرد.
* ما حامیان جنبش سبز در لندن، ضمن محکوم کردن سفر رئیس جمهور دولت تحمیلی کودتا و هیأت همراه او به کپنهاگ ، حمایت و پشتیبانی بی‌ دریغ خود را بار دیگر با جنبش سبز مردم ایران اعلام میداریم.
* در اعتراض به موج سرکوبها در ایران و حضور سر کردهی دولت کودتا در کپنهاگ ، حامیان جنبش سبز در لندن، برابرسفارت دولت کودتا تظاهرات برگزار میکنند.
*
* زمان: 20 دسامبر
* ساعت : 1-4 بعد از ظهر
* آدرس: iranian ELBASSY, PRINCE' S GAJE
* LONDON, SW7 1PT

حامیان جنبش سبز لندن

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد