logo

شورای هماهنگی حزب آزادی و رفاه ایرانیان

فراخوان حمایت از مردم ایران
برای جمع آوری کمک مالی جهت رساندن وسایل بهداشتی

يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۹ مارس ۲۰۲۰

هم میهنان گرامی: رژیم جنایتکار، فاسد و ناکارآمد "جمهوری" اسلامی، مردم بی‌پناه ایران را بار دیگر در معرض یک فاجعه انسانی قرار داده است.

رژیم بمنظور برگزاری نمایش انتخاباتی مجلس فرمایشی و سالگشت حاکمیت ننگین اش، با پنهان‌کاری و خلاف‌گویی موجب شیوع گسترده ویروس کورونا و تعداد مبتلایان و قربانیان آن شده است.
گسترش ویروس کرونا در ایران بدلیل برخورد ریاکارانه رژیم، مردم و مملکت را با "خطری بس بزرگ" درگیر کرده است که این خطر باید جدی گرفته شود. اخراج گروه پزشکان بدون مرز و نپذیرفتن دو هواپیما شامل تجهیزات پزشکی شان و نرساندن کمک های سازمان بهداشت جهانی و سایر کشورها به مردم، ماهيت ضدمردمي رژیم را بیش از پیش برملا كرد ونشان داد كه كمر به كشتار بي صداي مردمان ايران بسته است . از این رو باید تلاش کرد که به مردم ایران و بیمارستان ها و بخش های درمانی بطور مستقیم کمک کرد .

در این شرایط حساس به حمایت از مردم بی پناه ایران بکوشیم و با ارسال کمک‌های مادی و معنوی، در حد امکان خود به یاری خانواده های نیازمند بشتابیم. ما با ارتباط با شبکه های مستقل مردم نهاد در مناطق مختلف ایران، در تلاش جمع آوری اعانات ایرانیاران در خارج کشور هستیم که با ارسال مبالغ جمع آوری شده به یاری هم میهنان نیازمند بشتابیم. ما دست یاری شما را میفشاریم و هر مبلغی را که مایل به کمک هستید، برای ارسال به ایران تا تاریخ 10 ماه آوریل با ما با ایمیل و یا تلفون های زیرین تماس برقرار کنید.

با سپاس و به امید رهایی مردم ایران

شورای هماهنگی حزب آزادی و رفاه ایرانیان
تاریخ: 29 آپریل 2020
: hezbara@gmail.com
تلفن های تماس:
USA: 770-362-7959
ENGLAND: 44 (0) 7746483810
GERMANY: 49- 162-4479313
GERMANY: 49- 6103-5090613


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد