logo


فراخوان برای آزادی زندانیان گروه ۱۴ نفر، و همه زندانیان سیاسی و عقیدتی

کمیته حمایت ازبیانیه ۱۴ نفر

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲ اوت ۲۰۱۹

هموطنان عزیز، مردم آزاده جهان!

رژیم جمهوری اسلامی تعدادی ازتهیه کنندگان بیانیه ها و فعالان گروه های 14 نفر را، که خواستار" گذروعبور کامل از جمهوری اسلامی" شده اند بازداشت کرده است. تعداد دستگیر شدگان بیش از 16 نفر هستند که محمد نوریزاد، هاشم خواستار، عبدالرسول مرتضوی، غلامحسین بروجردی، پوران ناظمی، جواد لعل محمدی، فاطمه سپهری، محمدحسین سپهری، مرتضی قاسمی، حوریه فرج زاده طارانی ، نرگس منصوری و محمد مهدوی فردر زمرۀ آنان هستند.
بیم آن می رود که جنایتکاران حکومت اسلامی در صدد دستگیری تمامی اعضا گروه های ۱۴ نفره در ایران بر آمده باشند.
ما ، "کمیته حمایت" از بیانیه 14 نفرو گروه های ۱۴ نفره درایران ضمن محکوم کردنِ رفتار ضد بشری حکومت اسلامی، همراه با تشکیل کمیسیون های حقوقی ، روابط بین المللی و همآهنگی و مشورت با بسیاری از امضا کنندگان بیانیه حمایتی، که بیش از 900 تن از کنشگران سیاسی و مدنی درخارج از کشور را شامل می شوند، ازهرپیشنهاد و حرکتی درراستای تلاش برای آزادی زندانیان سیاسی و عقیدتی استقبال می کنیم.

هموطنان عزیز، مردم آزادۀ جهان!

در چنین شرایطی ضروری است با مشارکت همگان حول دو شعار "نه به جمهوری اسلامی" و زندانی سیاسی آزاد باید گردد، دست به کارزاری بین المللی بزنیم و با هماهنگی و همیاری تمامی نیروهای مخالف رژیم، احزاب و سازمان های سیاسی، حقوق بشری، انجمن ها و هر ایرانی آزادیخواهی، درکنارهم دربرابریورش وحشیانه رژیم به آزادیخواهان میهنمان، بایستیم و با حضوری فعالانه خواستار آزادی این عزیزان و همه زندانیان سیاسی و عقیدتی شویم. وقت آن رسیده که دفاع از زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران به مبارزه ای ملی و فرا گروهی تبدیل شود تا در افکار عمومی جهانی برای عقب نشاندن جانیان حاکم برایران مؤثرافتد.

هموطنان عزیز، مردم آزادۀ جهان

با وجود سانسور گسترده رسانه ها در ایران صدای آزادیخواهان میهنمان باشیم و از جامعه جهانی بخواهیم در برابر جنایت های رژیم جمهوری اسلامی سکوت نکنند. می باید فضای خارج از کشور را برای رژیم مذهبی حاکم بر کشورمان و حامیان آن ها به عرصه مبارزه ای کارساز و سرنوشت سازعلیه حکومت اسلامی بَدَل کنیم.
در ایران ما، مجازات ها در خدمت ایجاد ارعاب و وحشت، مهارو سرکوب جنبش آزادیخواهانه و عدالت جویانه، جامعه مدنی و حفظ قدرتی ست که رژیم خودکامه و جنایتکار جمهوری اسلامی نام دارد. علیه حکومت ضد بشری حاکم بر ایران بپاخیزیم و صدای اعتراض خود را رسا و رساتر به گوش جهانیان برسانیم.
به پاخیریم و تا محو کامل رژیم جهل و جنون و خرافه از پا ننشینیم.

کمیته حمایت ازبیانیه 14 نفر
حسن اعتمادی، بهروزستوده، مسعود نقره کار
21 مرداد 1398
12 اگوست 2019
google Google    balatarin Balatarin    twitter Twitter    facebook Facebook     
delicious Delicious    donbaleh Donbaleh    myspace Myspace     yahoo Yahoo     


نظرات خوانندگان:

ازادی
حبیب ازاده
2019-08-19 09:33:37
با عرض ارادت خدمت همه دوستداران ازادی انسان در جهان مخصوصا ایران باید به عرض برسونم با تجربه شخصی خودم عرض میکنم بنظر من 80درصد مردم ایران اطلاعات سیاسی درستی ندارند و 10درصد انها اگاهانه و با علم به نحوه اداره کشور و راه صحیح اداره ان وجود دارند و در مجموع 90درصد مردم همگام و همراه این بیانیه هستند با جان و دل ولی همانطور که عرض کردم 10درصد از روی علم و بقیه بدون دانش اکتسابی ولی بصورت تجربی و انسانی دیکتاتوری دینی را درک کردند و با این بیانیه و مشابه ان موافقند ...ولی روش ما که در ایران هستشم چگونه میتواند باشد در حالی که سرکوب و ترس از دیکتاوری موجود و نفوذ انها در همه جا حتی من که این متنم را مینویسم در ترس از لو رفتن میباشم چه باید کرد که اگاهانه و مسولانه کسانی که در ایران هستند صدای این 14 نفر باشند ؟

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد