logo

پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰ دسامبر ۲۰۱۸دوستان عزیز!
خوشحالیم که سایت کنفدراسیون جهانی محصلین و دانشجویان ایرانی (اتحادیه ملی)
را برای استفاده عمومی در اختیار همه گان قرار میدهیم.
آدرس سایت : www.cisnu.com

کوتاه درباره‌ی این سایت

ما عده ای از فعالان سابق جنبش دانشجویی در خارج از کشور (کنفدراسیون) تصمیم گرفته‌ایم تا به یاد همه کسانی که به شکلی در این جنبش شرکت داشتند و دیگر در میان ما نیستند،این سایت را برای حفظ نام و مبارزه آنان و نیز برای ثبت در تاریخ، بنیان نهیم. ما خود را در برابر این افراد مسئول می‌دانیم و بر آنیم تا نام و یاد آنان را، بدون در نظر گرفتن تفکر و تعلق گروهی، سازمانی و حزبی، در این سایت گرد آوریم. کسانی که عضو کنفدراسیون بودند و بدست رژیم شاه کشته شدند و یا توسط جمهوری اسلامی به قتل رسیدند. شماری نیز اگر از مرگ جان به در بردند، بعدها در ایران و یا در تبعید درگذشتند. اطلاعات ما از نام و نشان کامل و شرح زندگانی این افراد کامل نیست و آگاهیم که دستیابی بر این اطلاعات، ممکن نیست مگر با یاری همه‌ی کسانی که چون ما چنین ضرورتی را احساس می‌کنند. در این راه دست ما دست یاری شما را می طلبد. اگر این تلاش را مهم می‌شمارید، تا جایی که می‌توانید خود را در آن شریک بدانید تا گامی نه چندان کوچک را علیه فراموشی به بار بنشانیم.

ما طی ماه‌ها کوشیده ایم تا با سازمان‌ها، احزاب، برخی از اعضا، کادرها و فعالان سابق کنفدراسیون و معدودی از خانواده‌های جان‌باختگان و درگذشتگان تماس بگیریم و در پیشبرد این هدف، از آنان برای جمع آوری اطلاعات کمک بگیریم. ما همچنان به این کار ادامه خواهیم داد و از شما نیز درخواست می‌کنیم تا در تماس و همکاری با ما برایجمع آوری اطلاعات گسترده‌تری همکاری کنید.

برای تکمیل بانک اطلاعاتی وب سایت یادبود کنفدارسیون دانشجویان ایرانی، به شرح حال، خاطرات، محل زندگی، فعالیت و نیز در صورت امکان تصویری ازجان‌باختگان و درگذشتگان نیاز داریم.

* پرویز شوکت، فرامرز پاکزاد، باقر مرتضوی، علی حجت


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد